Lauda
drukuj
PRODUCENT:
Lauda
Lauda

Od ponad 40 lat LAUDA zajmuje znaczącą pozycję wśród liderów w technologii termostatowania. Ta rodzinna firma założona w 1956 roku przez doktora Rudolfa Wobsera wytwarza precyzyjny sprzęt do termostatowania, mający zastosowanie od czysto naukowych badań laboratoryjnych aż po kontrolę jakości w warunkach przemysłowych.


Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii zmieniała się i doskonaliła z każdym rokiem oferta firmy. Termostaty LAUDA posiadają nowoczesne sterowniki, również mikroprocesorowe oraz wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Mogą również współpracować z komputerem.

W swojej ofercie firma posiada też termostaty specjalne - z oknami umożliwiającymi obserwację wnętrza łaźni, kalibracyjne, z wytrząsarką i inne.

Obecnie w ofercie jest około 100 różnych typów urządzeń co pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiego grona klientów.


Ponadto LAUDA oferuje cyrkulatory oraz aparaturę pomiarową - automatyczne układy do pomiaru lepkości oraz tensjometry do pomiaru napięcia powierzchniowego.


W roku 2011 firma LAUDA stała się właścicielem hiszpańskiej fabryki chłodziarek przemysłowych znanych pod nazwą ULTRACOOL. Tym samym oferta firmy LAUDA poszerzyła się o dużej mocy procesowe chłodziarki cyrkulacyjne do zastosowań przemysłowych.


Wysoka jakość wytwarzanego sprzętu łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z niemiecką precyzją. Firma posiada certyfikat ISO 9001.

Stosowane w firmie technologie wytwarzania sprzyjają ochronie środowiska naturalnego.

 

plug(. . )studio

2019 / Andy / wszelkie prawa zastrzeżone