Normalab
drukuj
PRODUCENT:
Normalab
Normalab

Firma NORMALAB (do 1 czerwca 2008 r. funkcjonująca pod nazwą NORMALAB ANALIS) powstała w wyniku połączenia się w 1997 r. dwóch firm: francuskiej - NORMANDIE LABO i belgijskiej - ANALIS, znajdujących się w światowej czołówce producentów profesjonalnej aparatury do ręcznego i automatycznego testowania produktów przemysłu rafineryjnego i chemicznego.

Firma oferuje również szeroki asortyment szkła laboratoryjnego. Zarówno aparatura jak i szkło laboratoryjne pozwalają na wykonywanie badań i testów zgodnie z normami ASTM, CEN, IP, AFNOR oraz PN. Firma posiada certyfikat ISO 9002.

Na konkurencyjność produktów firmy NORMALAB znacząco wpływa wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wytwarzania tego typu aparatury, gdyż macierzystą firmę Analis utworzono już w 1927 r. w miasteczku Namur w Belgii. Od roku 1950 jest ona producentem aparatury do testów w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym. Część francuska firmy NORMANDIE LABO została założona w roku 1963 jako wytwórnia wysokiej jakości szkła laboratoryjnego dla przemysłu rafineryjnego. Stopniowo rozszerzano działalność firmy i w roku 1987  wprowadzono na rynek automatyczne aparaty do testowania produktów rafineryjnych a firma zmieniła nazwę na NORMALAB

Celem zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów firma NORMALAB współpracuje z wieloma laboratoriami prowadzącymi niezależne testy.

 

plug(. . )studio

2019 / Andy / wszelkie prawa zastrzeżone