Andy

ul. Osiedlowa 15b
05-092 Łomianki k. W-wy
tel/fax:+48 (22) 751 16 45 - 70
email: andyltd@andy.com.pl

Aktualności
26 sty 2024
SCAIME świętuje 40-sto lecie założenia firmy!
Dziękujemy naszym klientom, pracownikom, partnerom i dostawcom na całym świecie.

W tym roku przypada czterdziesta rocznica powstania SCAIME. Kiedy patrzymy wstecz na drogę, którą przebyliśmy i wszystko, co osiągnęliśmy, przychodzi nam na myśl wiele słów - satysfakcjonujące, ekscytujące, nieoczekiwane, ale przede wszystkim wdzięczne, ponieważ nic z tego nie byłoby możliwe bez was wszystkich: akcjonariuszy, klientów, pracowników, partnerów i dostawców.

Od momentu powstania w 1983 roku, SCAIME stała się głównym graczem w sektorze ważenia i pomiarów przemysłowych. Po rozpoczęciu działalności od produkcji czujników wagowych dla dwóch francuskich producentów wag, firma przeszła niezwykłą ekspansję, zwracając się w stronę rynku międzynarodowego, generując obecnie 50% swojej sprzedaży z eksportu.

SCAIME rozwinęła się szczególnie w dziedzinie ważenia, współpracując z producentami maszyn pakujących i firmami inżynieryjnymi specjalizującymi się w automatyzacji fabryk. Rozwojowi temu towarzyszyły nowe umiejętności w zakresie elektroniki i oprogramowania, wzmacniające zdolność firmy do innowacji i zaspokajania technologicznych potrzeb klientów.

Ponadto SCAIME poszerzyła swoje horyzonty, oferując nowe przemysłowe rozwiązania pomiarowe, szczególnie dla wymagających sektorów, takich jak lotniczy i medyczny. Ta dywersyfikacja pozwoliła nam zdobyć przyczółek na kluczowych rynkach wymagających wysokiej precyzji i rygorystycznych standardów jakości.

Ale jeśli firma była w stanie się rozwijać i wyróżniać, to dzięki zaangażowaniu swoich pracowników i ich pracy.
 

plug(. . )studio

2024 / Andy / wszelkie prawa zastrzeżone